fbpx
Spoločnosť sep 15
Od AdminNano 0 komentárov

Prečo MLM?

Myšlienka prečo sme sa rozhodli podnikať formou MLM vznikla preto, aby sme mohli bližšie predstavovať našim zákazníkov naše produkty, ponúknuť odborné poradenstvo a zároveň možnosť zarobiť si eurá navyše. Podnikanie formou MLM má po celom svete čoraz väčšiu obľubu.

 

Ako vznikol nápad?

Všetky produkty vznikli prioritne pre nás, pre naše deti, pre naše rodiny, pre našich najbližších. Denne ich používame. Sme veľmi nároční na kvalitu, mnoho krát sme boli sklamaní kvalitou trhu, hoci šírkou ponuky trh u nás aj v okolí prekvitá.

Takto sa postupne rozrastala naša vlastná produktová kolekcia. Čo je najdôležitejšie, účinky sme odskúšali na sebe, receptúry vylepšovali a zdokonaľovali, menili dodávateľov a pod.

.

Aký je náš cieľ?

Našim cieľom bolo od začiatku a je neustále zlepšovať kvalitu
našich životov, nášho zdravia a zdravia našich najbližších,
najmilovanejších.

 

A nakoniec to v nás dozrelo a rozhodli sme sa podeliť
o túto výnimočnú ponuku aj s vami. S vami chceme rásť,
s vami sa chceme deliť o každý náš ďalší zámer, o každú ďalšiu
ponuku. Takto vznikla značka NANO VITAE.

 

Náš zámer a záruka kvality

Milujeme našu prácu. Môžete to vidieť v každom jednom detaile.
Všetko, čo robíme, reprezentuje náš zmysel pre kvalitu. Od obsahu každého
tubusu či fľaštičky, obal samotný a v neposlednom rade aj informácie o ňom.
Odmenou za to je nesmierne úžasný pocit, že sme niekomu pomohli, že sme niekomu
zlepšili život a naďalej zlepšuje.

Zdravie má nevyčísliteľnú hodnotu preto základom nášho produktového
portfólia tvoria produkty zdravej výživy. Strava v súčasnosti obsahuje
oveľa menej výživových látok ako v minulosti. Preto je nevyhnutné ich
dopĺňať.

Vytvorte si vlastné pracovné zázemie

Je všeobecne známe, že najlepšia forma reklamy je odporučenie a dobrá povesť. Dôležitým prvkom každej firmy je tiež vernostný program na udržanie zákazníkov. Veľkou výhodou je, že pracujete kedy chcete a sami si určujete aj tempo a dynamiku vašej práce. Potencionálni partneri a zákazníci sú všade okolo vás, či už sú to rodinní príslušníci, vzťahy na sociálnych sieťach a pod. Vy rozhodujete s kým budete pracovať, koho oslovíte a koľko si chcete zarobiť.

My vám poskytneme know-how, umožníme vám rozvíjať vaše obchodné a manažérske zručnosti a v neposlednom rade pravidelné vzdelávanie s našimi kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sú vám vždy k dispozícii v prípade potreby.

“ Vitajte vo svete NANO VITAE – nová doba nové možnosti života. ”

Naša vízia a cieľ

Chceme sa stať stabilnou a medzinárodnou firmou, prinášať neustále nové produkty vysokej kvality za dostupné ceny, zlepšovať zdravie, ale aj finančnú situáciu ľudí, ktorí sa rozhodnú stať sa súčasťou nášho tímu. Náš zákazník dostáva výhody už pri prvej objednávke.

Súhlas GDPR so súbormi cookie s Real Cookie Bannerom