Ako vznikol nápad?​​

Všetky produkty vznikli prioritne pre nás, pre naše deti, pre naše rodiny, pre našich najbližších. Denne ich používame. Sme veľmi nároční na kvalitu, mnoho krát sme boli sklamaní kvalitou trhu, hoci šírkou ponuky trh u nás aj v okolí prekvitá.

Takto sa postupne rozrastala naša vlastná produktová kolekcia. Čo je najdôležitejšie, účinky sme odskúšali na sebe, receptúry vylepšovali a zdokonaľovali, menili dodávateľov a pod.

NANOVITAE - NEW AGE NEW OPTIOINS dynamická spoločnosť s ambíciou zaradiť sa medzi globálnych lídrov v oblasti zdravého životného štýlu

Prečo MLM?

Myšlienka prečo sme sa rozhodli podnikať formou MLM vznikla preto, aby sme mohli bližšie predstavovať našim zákazníkov naše produkty, ponúknuť odborné poradenstvo a zároveň možnosť zarobiť si eurá navyše. Podnikanie formou MLM má po celom svete čoraz väčšiu obľubu.

Aký je náš cieľ?

Náš zámer a záruka kvality

Našim cieľom bolo od začiatku a je neustále zlepšovať kvalitu našich životov, nášho zdravia a zdravia našich najbližších, najmilovanejších.

A nakoniec to v nás dozrelo a rozhodli sme sa podeliť o túto výnimočnú ponuku aj s vami. S vami chceme rásť, s vami sa chceme deliť o každý náš ďalší zámer, o každú ďalšiu ponuku. Takto vznikla značka NANO VITAE.

Chceme sa stať stabilnou a medzinárodnou firmou, prinášať neustále nové produkty vysokej kvality za dostupné ceny, zlepšovať zdravie, ale aj finančnú situáciu ľudí, ktorí sa rozhodnú stať sa súčasťou nášho tímu.

Milujeme našu prácu. Môžete to vidieť v každom jednom detaile. Všetko, čo robíme, reprezentuje náš zmysel pre kvalitu. Od obsahu každého tubusu či fľaštičky, obal samotný a v neposlednom rade aj informácie o ňom. Odmenou za to je nesmierne úžasný pocit, že sme niekomu pomohli, že sme niekomu zlepšili život a naďalej zlepšuje.

Zdravie má nevyčísliteľnú hodnotu preto základom nášho produktového portfólia tvoria produkty zdravej výživy. Strava v súčasnosti obsahuje oveľa menej výživových látok ako v minulosti. Preto je nevyhnutné ich dopĺňať.

Vytvorte si vlastné pracovné zázemie

Je všeobecne známe, že najlepšia forma reklamy je odporučenie a dobrá povesť. Dôležitým prvkom každej firmy je tiež vernostný program na udržanie zákazníkov. Veľkou výhodou je, že pracujete kedy chcete a sami si určujete aj tempo a dynamiku vašej práce. Potencionálni partneri a zákazníci sú všade okolo vás, či už sú to rodinní príslušníci, vzťahy na sociálnych sieťach a pod. Vy rozhodujete s kým budete pracovať, koho oslovíte a koľko si chcete zarobiť.

My vám poskytneme know-how, umožníme vám rozvíjať vaše obchodné a manažérske zručnosti a v neposlednom rade pravidelné vzdelávanie s našimi kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sú vám vždy k dispozícii v prípade potreby.

Zásadný význam pre nás majú 3 dôležité princípy:

SPOLUPATRIČNOSŤ

Pretože vzájomná súdržnosť je pre našu rozrastajúcu sa rodinu najdôležitejšia. A vy ste jej súčasťou.

KVALITA

Pretože kladieme neustále vysoké nároky na výber surovín. Ide predsa o zdravie nás všetkých.

INOVÁCIA

Pretože stále navrhujeme a rozvíjame nové produkty. Aby sme priniesli nové a nové výsledky.

NANO: New Age New Options – nová doba nové možnosti. VITA: to najvzácnejšie – ŽIVOT.

Meet Our Team

Wade Warren

Marketing

Floyd Miles

Developer

Brooklyn Simmons

Customer

Ralph Edwards

Marketing

Leslie Alexander

Advertising

Wade Warren

Design